Burun Estetiği Hakkında

burun estetiği sonrası

Burun Estetiği Öncesi Yaşanan Endişeler

Nedir bu endişeler? Burun kemiklerinin hassas oluşundan dolayı bu operasyon kişileri korkutmaktadır. Ancak, gelişen teknoloji ile birlikte işlem sırasında herhangi bir ağrı sızı olmayacaktır. Genel anestezi yöntemi ile yapılmasından dolayı yapılacak olan işlemler ağrısız acısız oluyor. Burun estetiği ile ilgili bir diğer endişe tampon uygulamasıdır. Ameliyat sonrası birkaç gün boyunca burun içine konulan tamponların endişesi insanları ürkütebilmektedir. Bu nedenle özellikle ameliyat sonrası ilk günler nefes alıp verme konusunda zorlu geçmektedir. Tamponların çıkartılması işlemi de insanlara endişe vermektedir. Ancak, kullanılan tampon ve yöntemlerden dolayı tampon çıkarma işlemi sorunsuz ve acısız olmaktadır. Bir diğer önemli endişe ise ameliyat sonrası yüzüm gözüm şişer mi endişesidir. Bu noktada da diyebileceğimiz tek şey vardır. Bazı estetik operasyonlarda kısa süreli şişmeler olabilmektedir. Ancak, bu durum geçici olmakta ve önerilen ilaçların kullanılması durumunda bir problem oluşmayacaktır.

Burun estetiği sayesinde kişiler kaybettikleri özgüveni yeniden kazanmak için büyük bir adım atmaktadırlar. Kaza sonrasında, burun bölgesine alınan herhangi bir darbe neticesinde veya doğuştan itibaren burun yapısında meydana gelmiş olan çeşitli değişiklikler, normal dışı görünümler ve sağlığı da olumsuz etkileyen durumlar karşısında burun estetiği yaptırabilirsiniz.

burun estetiği merkezleri
BURUN ESTETİĞİ NASIL YAPILMALIDIR?

Bu estetik operasyonlarında nasıl bir uygulama yapılması gerektiğinin yanıtını uzman doktorların vermesi gerekmektedir. Kalıpların hazırlanması, hastanın isteği doğrultusunda nasıl bir burun yapısına kavuşması gerektiğine dair kararların verilmesi ve hemen uygulamaların başlatılması esnasında bu kararlarınızın önemli olduğuna vurgu yapmak istiyoruz. Buna göre burun estetiğinin yapılması esnasında, açık veya kapalı kesilerin açılması da yine doktorların insiyafinde bir durum olacaktır. Bu nedenle uygulamaları yapacak olan merkezlerin seçimlerine dikkat etmek gerekmektedir.

BURUN ESTETİĞİNİ KİMLER YAPMALIDIR?

Bulunduğunuz çevrede estetik uygulamalarını gerçekleştiren adreslerin olup olmadığını araştırmak isteyebilirsiniz. Estetik operasyonlarını yapacak olan kişilerin deneyimli, tecrübeli ve diploma sahibi kişiler olması gerekmektedir. Estetik operasyonlarında profesyonel kişileri seçebilmek için internet üzerinden en çok tercih edilen merkezlerle ilgili araştırmalarınızı yapabilirsiniz. En uzman doktorları bulabileceğiniz merkezlerimizde burun estetiğini kaliteli olarak yapacak olan ve size zarar vermeyeceğinden emin olacağınız isimleri görebilirsiniz. Sağlıklı ortamlarda, hijyenik cihazlarla ve tecrübeli bir biçimde bu işlemleri yapacak olan doktorlarla görüşmek için acele etmelisiniz.

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI
BURUN ESTETİĞİ MERKEZLERİ

İstanbul ve çevresinden estetik merkezlerimize ulaşarak, uygun fiyatlarda hizmetleri almakta olan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu sayede atmakta oldukları adımların kaliteli bir biçimde geri döndüklerini görmektedirler. Manevi olarak burun estetiği sayesinde kendisine güveni yeniden gelecek olan kişiler arasında yerinizi almak için sizler de hastası ile işbirliği içerisinde olan uzman doktorlarımıza başvuru yapabilirsiniz.

Burun Estetiği Merkezleri İletişim Bilgilerine Bu Yazımızdan Ulaşabilirsiniz

İyi bir görünüme kavuşmanız için tasarım konusunda ve kalıpların hazırlanmasında muhteşem adımları atacağına şahit olabileceğiniz uzmanlarımız sayesinde aklınızdaki tüm soru işaretlerinin giderildiğini göreceksiniz. Böylesine kaliteli sonuçları almanızın, adreslerimiz sayesinde mümkün olduğunu gördükten sonra sizler de daha rahat ve konforlu bir biçimde nefes alacaksınız. Aynı zamanda burun yapısındaki tüm problemlerinizin giderilmesi büyük bir memnuniyet kazandıracaktır.

Her biri alanında profesyonel olan estetik uzmanları ile tanışabilmenizin yolu burun estetiği merkezlerimizden geçecektir. Burun bölgesinin sağlıklı görünmesi ve probleme yol açmaması için estetik yapacak olan kişilerin seçiminde dikkatli olunması gerekmektedir. Yalnızca fiyatları baz alarak değil, merkezlerin kalitesini de göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapmanız gerekir. Bu durumda burun estetiği merkezi için gerekli tüm adımları sizler de hızlı bir biçimde atmak isteyebilirsiniz. Bir telefonla ulaşabileceğiniz sayfalarımız üzerinden gerekli hizmetleri almak üzere bilgi alabilir ve bilinçli bir hale gelebilirsiniz. Burun estetiği merkezlerimizde ekonomik fiyatları ve hijyenik ortamlarda gerçekleşecek olan işlemleri görebileceğinizi unutmayın.

BURUN ESTETİĞİ

BURUN ESTETİĞİ UZMANLARI

Ünlülerde, dünyaca meşhur olan isimlerde, çevrenizde veya ailenizde görüp de beğendiğiniz ve benzerine sahip olmak istediğiniz burun yapılarının kalıplarını hazırlayacak uzmanların seçiminde dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Hayallerinize uygun tasarımlara kavuşmanız için bilgisayarlı ortamlarda sizlere gönül rahatlığıyla hizmet ulaştıracağını gördüğünüz burun estetiği uzmanları için araştırmalarınızı yaptıktan sonra pişman olmayacağınızdan emin olduğunuz kararları vermelisiniz. Burun estetiği uzmanlarının tecrübeleri sayesinde içiniz rahat bir şekilde burun estetiği olmak üzere başvurularınızı yapabilirsiniz.

BURUN ESTETİĞİNDE UZMAN MERKEZLER

Doğal ve düzgün görünmesini istediğiniz burunlarınızda yüz bölgelerine uygun olarak kalıpların çıkarılmasını sağlayacak uzmanların yer aldığı merkezlerin de profesyonel olması son derece önemli olacaktır. Mucize dokunuşları gerçekleştirecek olan uzman doktorların yer aldığı önemli merkezlere başvuru yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için İstanbul başta olmak üzere tüm şehirlerden randevuları alabileceğiniz adreslerimizi sizler de ziyaret edebilirsiniz.

Merkezlerimizde en uygun burun estetiği fiyatları ile tanışacağınızın da garantisini vermekteyiz. Buna göre adreslerimizi ziyaret ettiğiniz de burun estetiği ile ilgili birden fazla hizmeti görebilecek ve son derece memnun kalacaksınız.

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

Estetik uygulamalarında yüzün hangi bölümünde yapılacağına göre değişen fiyatlar bulunmaktadır. Bizler bu yazımızda burun estetiği fiyatları ile ilgili ayrıntılara değineceğiz. Daha hoş bir görünümde burunlara sahip olmak, kaza veya diğer sebeplerden meydana gelmiş bozuklukları gidermek isteyen kişilerde farklı sürelerde uygulamalar yapılabilmektedir. Burun düzeltme, burun ucu kaldırma, burun inceltme ve burun küçültme gibi farklı uygulamalarda burun estetiği fiyatları da değişecektir.

Burun Estetiği Öncesi ve Sonrasında Yapılması gerekenler

Burun estetiği öncesi ve sonrasında yapılması gerekenler vardır. Bazen sağlık problemlerinden, bazen de yüz bölgesi ile uyumsuz olmasından dolayı burun estetiği yaptırılmaktadır. Son dönemde oldukça popüler hale gelmiş ve yapılan burun estetiği operasyonlarında oldukça başarılı sonuçlar alınmaya başlanmıştır. Burun estetiği yaptıracak olan kişilerin öncesinde ve sonrasında dikkat etmesi gerekenler bulunmaktadır. Bu gereksinimlere geçmeden önce burun estetik ameliyatlarının git gide çok daha kolay hale gelmeye başladığını belirtmek isteriz. Tıp teknolojisinin gelişimi ile birlikte önemli yöntem ve teknikler sayesinde bu tür işlemler çok kolay olmaktadır.

 • Ameliyat öncesinde özellikle aspirin türü işlemler yapılmamalıdır. Bu tür ilaçları kullanıyor iseniz bırakmanız önerilmektedir.
 • Yapılacak olan işlemden önce en az 3 gün öncesinde alkol türü içkileri almamalısınız.
 • Ameliyat sonrası ilk altı saat herhangi bir şey tüketmemeniz gerekiyor. İlk 6 saat sonunda sıvı besinler alabiliyorsunuz.
 • Ameliyat sonrası burun bölgesinde bazı morluk ve şişlikler olabilmektedir. Bunun yanında ağrı ve sızılar yaşanabilmektedir. Bu nedenle işlem sonunda doktorun verecek olduğu ilaçların düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Ameliyat sonunda 1-2 gün sonrasında duş alınabilmektedir.
 • Burun estetikleri ile ilgili operasyonlar genellikle tampon uygulaması ile yapılmaktadır. Bu tamponlar 2 ile 4 gün arasında alınmaktadır.
 • Operasyon sonrası yatış pozisyonları önemlidir. Başınızı ve burnunuzu kalbinizin hizasında olacak şekilde tutmalısınız.
 • Doktorunuzun kontrollerini aksatmamalısınız.
 • Ameliyat sonrası önerilen krem ve spreyleri kullanmalısınız.
 • İyileşme süresi boyunca burnunuzu dış etkenlerden korumalısınız.
 • Bir süre gözlük takmamalı ve bu kapsamda da titiz davranmalısınız.
 • Tuzlu su ile burnunuzu yıkayabilirsiniz.
 • Özellikle işlem sonunda ilk 1 ay aşırı soğuk havalarda durmamalısınız.
 • Soğuk algınlığı ve grip gibi virüslerden kendinizi korumaya çalışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir