Meme Küçültme Ameliyatı

meme küçültme

Bayanlar için estetik görünmenin önemini sürekli vurguluyoruz. Estetik merkezlerimize gelerek bu konuda rahatsızlıklarını dile getiren bayanlardan birçoğunun ortak şikayeti ise meme görünümlerinden rahatsız olmalarıdır. Bu nedenle meme küçültme operasyonlarından faydalanmak istediklerini belirtmektedirler. Yalnızca estetik anlamda değil, sağlık yönünden de iri göğüslere sahip olmanın birtakım olumsuzluklarını yaşamakta olan bayanların bu konudaki taleplerini yerine getirmekteyiz.

Meme Küçültme Operasyonları

Boyunda, sırtta veya omuzda ağrılara neden olan bu durum, sutyen askılarının da omuzda neden olduğu şekil bozukluklarından dolayı bayanlar için sorunlu bir hale gelmektedir. İşte tüm bu nedenlerden dolayı yapılan meme küçültme operasyonları için adreslerimiz üzerinden bilgi alınmaktadır.
Estetik merkezlerimizde gerçekleştirilecek olan meme küçültme operasyonu sonrasında hastaların beklediği ve hayal ettiği gibi daha küçük göğüslere kavuşması sağlanmaktadır. Hastanın şikayetini azaltan, her iki göğüste de eşit görünümler elde etmeyi hedefleyen bu operasyonları gerçekleştirmekte olan ekibimizin işinde uzman kişilerden oluşmakta olduğunu göreceksiniz.

meme ameliyatı nasıl yapılır

Meme Küçültme Sonrası Gebelik

Meme küçültme operasyonu sonrasında yeniden gebeliği planlayanların, bunu ameliyat öncesinde görüşmeleri gerekmektedir. Çünkü emzirme fonksiyonlarının yeniden devam etmesinde belirli riskler bulunmaktadır. Bazı ameliyatlar için korunan bu durumun, birçok ameliyatta feda edilmesi gereken bir durum olduğu üzerinde durulmaktadır. Memenin büyüklüğü ve hastanın yaşı da göz önünde bulundurularak böyle bir işleme karar verilmelidir.

Meme Ameliyatından Sonra İz

Ayrıca meme küçültme operasyonu sonrasında iz kalır mı sorularının da yoğun bir şekilde geldiğini görmekteyiz. Merkezlerimize bu konuda soracağınız sorulara en iyi şekilde yanıt verecek ekiplerimiz ile bir an önce görüşmeye başlayabilirsiniz. Elbette ameliyat izlerinden bir kısmı memenin üzerinde kalacaktır. Ancak bunun olabildiğince görünmemesine ve karşıdan bakınca dikkat çekmemesine özen gösterilecektir.


Meme küçültme ameliyatı öncesi ve sonrası ile ilgili sorularınızı ve endişelerinizi uzman doktorlarımız ile görüşmeyi sakın ihmal etmeyin.

meme estetiği

Her anlamda kusursuz olmak isteyen bayanlar, göğüslerindeki büyüklerin dezavantaja dönüştüğü noktada buna yönelik araştırmaları yapmaktadırlar. Genetik faktörler, hamilelik sonrası emzirme dönemlerinden ve aşırı kilo almaktan dolayı memelerinin iri olması durumunda bayanlar, hoşnut kalmaktan ziyade bu durumdan rahatsız olmaktadırlar. Hem ağrıya neden olarak sağlıklarını olumsuz etkileyen, hem de fiziksel duruş bozukluğuna neden olan bu durumla ilgili meme küçültme estetik işlemlerini inceleyen bayanlar bu sayede kusursuz göğüslere kavuşmanın hayalini kurmaktadır. Bu hayallerini yerine getirmek üzere harekete geçen ekiplerimiz de, destek verdiği uygulamalar sayesinde bayanların daha küçük göğüslere sahip olarak, pek çok olumsuzluğu gidermelerini sağlamaktadırlar.

Meme Estetiği

Ameliyat izi olmadan yağ alma teknikleri ile veya meme ucunun durumuna göre ameliyat izinin belirsiz yada daha uzun tutulması halinde iki türlü daha meme küçültme operasyonu uygulayan merkezlerimiz kusursuz bir görünüme kavuşmanız için elinden gelen desteği göstermektedir. Böylece bayanların yeniden süt kanallarını kullanabilmeleri için de yoğun bir çaba sarf edilmektedir. Genç yaşlarda meme küçültme operasyonu ile daha kusursuz ve sağlıklı bir yaşama kavuşmak isteyen bayanların, süt kanallarının zarar görmesi nedeniyle gebelik durumlarında zorlandıkları görülecektir. İşte bu durumları ortadan kaldırmak amacıyla teknolojik ve modern kesileri uygulayan uzmanlarımız, kusursuz bir biçimde meme küçültme uygulamalarını gerçekleştirmektedir.


Olumsuz etkilenmemeniz için çaba sarf eden ve kısa sürede yaşamınıza kaldığınız yerden devam edeceğiniz biçimde hizmetleri sizinle buluşturan merkezlerimize İstanbul ve çevresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ve pratik uygulamalar sayesinde, alınan kararları uygulayan ve sonucunda memnun kalacağınız görünümde göğüslere kavuşmanız sağlanacaktır.


Bu esnada hastanın yaşının da önemli bir faktör olduğunu unutmamak gerekir. Tüm bu kriterlerin belirlenmesinde ve iyi bir plan hazırlanmasında etkili olan çalışanlarımızla sizler de bir an önce tanışmak istiyorsanız güzellik ve estetik merkezlerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir