DOĞAL GENÇLİK AŞISI SOMON DNA

somon dna gençlik aşısı

Yapılan bilimsel çalışmalar sonucu, yaşın ilerlemesiyle birlikte ciltte protein kaybı başlayarak cilt üzerinde değişime neden oluduğu belirlenmiştir. Somon balığının DNA’sı insanları, DNA’sına benzer özelliktedir ve cildin kaybettiği proteini geri kazanmasını sağlar. Cildin tazelenmesi, yenilenmesi, onarılması, yaşlanma lekeleri,sarkma ve kırışıklıklar için soman balıklarından yararlanılmaktadır. Somon DNA’sındaki hyaluronik asit ve somon vücudun tamamen doğal elemanıdır.  Somon DNA, gençlik aşısı olarak da isimlendirilmektedir.

Gençlik Aşısı Kaç Yaş Aralığında Yapılır?


Somon DNA uygulaması için g
enç – ihtiyar yaş aralığı ve kadın- erkek cinsiyet farkı yoktur. Doğanın insanlara sunduğu farklı bir nimet ve şartlara uygun herkesin hizmetindedir. Uzman veya doktor kontrolünden sonra cilde uygulanacak miktarı, seans sayısı ve diğer ayrıntılar belli olmaktadır. İnsan derisi birbirinde farklıdır ve uygulamalar verdiği tepki kişiden kişiye değişmektedir. Ameliyatsız bir yöntemdir. Herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Yüzdeki mimikleriniz kaybolmaz. Cildin yapısını güçlendirir, esneklik ve sıkılık sağlar. Özellikle yüz, dekolte, göz altı, eller ve boyun gibi çeşitli bölgelerde etkili olan somon DNA’sı, ciltte gözle görülür bir gençlik ve onarım kazandırır. Bu değişimler uygulamadan birkaç ay sonra ortaya çıkar. Etkisi bir yıl kadar sürer.

 

Somon DNA Aşamaları


Somon DNA’sı iki aşamalı 
uygulamayla cilde aktarılır. Anestezi uygulanmaz, acısız ve ağrısız gerçekleşir. cildin ihtiyacına göre seans sayısı değişebilir. Küçük ve ince iğnelerle deri altına somon aşısı enjekte edilir. ilk aşama cildin nemlendirilmesi ve ikinci aşamaya zemin hazırlamak gerekir. Hyaluronik asit tedavisi ile cildin kaybettiği nem kazandırılır. İkinci aşamada somon DNA’sından yapılan serum cildin altına enjekte edilir. Cildin kaybettiği proteinler vücuda aktarılır. Uygulama sonrası kişi gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Kişinin yaşam kalitesini artıran bir uygulamadır.


Siz de zamana dur demek istiyorsanız, somon DNA uygulaması ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir