Ameliyatsız Estetik

ameliyatsız estetik uygulamalar

Ameliyata gerek duymadan sizlere aşağıda belirtilen birkaç yöntem estetik süreçlerini anlatmak istiyoruz. Kişiler bıçak altına yatmadan aslında yepyeni ve çok daha farklı duran bir cilde sahip olabilir. Birçok kimyasal peeing işlemlerini ve ışın dolgusu süreçlerini tamamlayan merkezimizden alacağınız hizmet sonrasında memnun kalacaksınız. Ameliyatsız olarak yapılan estetik süreçlerinde genelde altın iğne olarak adlandırılan makinelerimizi kullanıyoruz. Cilt bakımında ve cilt için gerekli olan tüm estetik süreçlerinde plastik cerrahi müdahalesine gerek duymuyoruz. Işın ve radyo frekans yöntemi ile cildin problemli olan bölgelerine müdahale ediyoruz. Son zamanda oldukça işlevi olan Franksiyonel Lazer uygulamaları ile de erken tedavi ile yenilenme yöntemlerini uyguluyoruz.


Dudak Kalınlaştırma Estetiği


Dudaklarının ince olmasından yakınan kadınlara özel dudak kalınlaştırma işlemleri yapılmaktadır. Dudakların dolgunlaştırılması için hasta laboratuvarlarında ve özel kliniklerde hazırlanan dolgu malzemeleri kullanılmaktadır. Dudak kalınlaştırma sonrasında dudaklarınızda şişlik olabilir. Estetik merkezimizde uzman plastik Cerrahların kısa süreli müdahaleleri sonucu çok başarılı bir operasyon sürecinden geçiyor olacaksınız. Artık dudakların daha dolgun ve alımlı gözükmesi sağlanmaktadır.

dudak kalınlaştırma estetiği

Ameliyatsız Estetik Uygulamaları


Cilt bakımı estetikleri

Ameliyatsız olarak yapılan estetiklerden biride cilt bakımı estetikleridir. Medikal açıdan yapılan cilt bakımında, güneş lekelerine maruz kalan ve çok yıpranan ciltleri kısa sürede yeniliyoruz. Stres, kirli hava, güneş ve doğumdan sonrasında kalıcı olan cilt lekelerine özel ısı değişim süreçlerini uygulayarak kısa sürede bakım yapıyoruz. Kişilerin erkenden yaşlanmasına neden olan bu süreçleri daha hızlı yürütmek adına serbest radikaller, uzun süre yüz üzerinde bekletiliyor. Cilt bakımında buharlı solojen entegre eden makineler ile kısa sürede temizlik sağlanır. Her cilt bakımından önce muhakkak bizler tonik kullanırız. Akne ve siyah nokta temizliği içinde 20 dakikalık haftada 3 kez uygulanan bir buhar basıncı işlemimiz mevcuttur.


cilt bakımı estetiği nasıl yapılır


Ameliyatsız Estetik: Yüz Germe İşlemi


Gülüşünüz ve görünüşünüz her şeyinizdir. Yıllar boyunca cildinize çöken emanetler olan karışıklıklarımız görünüşümüzü çoğu kez olumsuz etki altında bırakıyor. Yüz germe işlemleri bu esnada bize yardımcı oluyor. Cildinizi gergin ve genç göstermek için bir çok yol bulunuyor. Estetik ve cerrahi operasyon, bazı krem ve maddeleri kullanmak akla gelen ilk yollardan. Bu yolların kalıcılığı ve yan etkileri tartışılmakta. Ameliyatsız yüz germe işlemi son zamanlarda hayatımıza giren mucizevi bir yol. Hiç bir cerrahi müdahalede bulunmadan üç ay içinde cildinizin müthiş ve genç gözükmesi mümkün. Hem de bu yol herkes için mümkün.

yüz germe işlemi nasıl olur

Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?


Bu işlem Uzman Hekim ve sağlık ekibi tarafından yapılan bir işlemdir. Bu işlem öncesinde cildiniz ve kan yapınız analiz edilerek harekete geçilmektedir. İşlemi kısaca şu şekilde özetleyebiliriz; Focusultrasound teknolojisi ile cildinizin alt yapısı detaylı olarak incelenmektedir. Focusultrasound teknolojisi ana rahmindeki fetüsü görme olanağı tanıyan bir yoldur. Daha sonra cildinizin cologen yapısını onararak arttıran enjekte işlemi uygulanmaktadır. İşlemin toplam süresi üç ay sürmekte ve 3 aylık bu süreçte elde edilen sonuç yaklaşık bir yıl kalıcılığını koruyor. İşlemde acı hissi yaşanmamasına karşın bazı durumlarda küçük iğne batması şeklinde reaksiyonlar olduğu belirtilmiş. Bu durumda uzman hekim ve ekibi size uygun ağrı kesici ile bu sorunu da çözüyor.


Sağlıklı günler , mutlu gülüşler.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’ün  Ameliyatsız Estetik hakkında fikirlerine bu linkten ulaşabilirsiniz. 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir