Ameliyatsız Yüz Germe

ameliyatsız yüz germe

Yıllar boyunca yüzümüzde oluşan kırışıklıkları azaltmak belirli formüllerle mümkün. Özellikle uzun vadede kullanılan krem ve benzeri uygulamalar, yüz germe operasyonları bu işlemlerden bazıları. Ameliyatsız yüz germe işlemi ise modernliği, çabukluğu ve uygulama kolaylığı sayesinde oldukça popüler. Uygulama Operatör Hekimler tarafından gerçekleştirilmekte. Peki nasıl bu işlem ameliyatsız yüz germe? Hep beraber bakalım.


Ultrasound teknolojisi ile uygulanan bu işlem tamamen etkili sonuçlar sunmakta. Bu işlemde ultrasound makinesi ile cildin alt kısmı hekim tarafından incelenip uygulamaya hazır hale getirilmektedir. Çok kısa süren bu işlemin ardından 30 dakikada normal hayatınıza geri dönmeniz mümkün. Hiçbir kalıcı iz oluşmuyor ve üç aylık bir yüz germe işlemi ile 1 yıl boyunca tamamen kalıcı gerginlik ve doğal beslenme sağlanabilmekte.

yüz germe işlemi öncesi sonrası
İşlem uygulanırken belirli bir acı yaşanabilmekte. Bu acı kısa aralıklarla iğne batması olarak tanımlanmaktadır. Uygulama öncesi inceleme yapan hekim ve ekibi belirli ağrı kesici uygulamaları sayesinde bu acı hissini de yok etmektedir.


Uygulama cildin alt tabakalarında sıcak alanlar oluşumunu sağlayarak cildin kolajen oluşumu etkisini arttırmakta. Bu sayede cilt kendini besleyerek onarım sağlıyor. Özellikle ana rahminin görünümünü sağlayan focusultrasound teknolojisi ile sonuçlar oldukça kalıcı.


Ameliyatsız yüz germe işleminin diğer sıkılaştırma işlemlerine göre en önemli avantajı ise hem zamandan kazanç sağlaması hem de doğal görünümden ödün vermemesi. Sizlerde uzman hekimler eşliğinde ameliyatsız yüz germe işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir