Lazer Lipoliz yöntemi ile vücut şekillendirmek

lazer lipoliz nedir

Hastaların vücut hatlarındaki gereksiz gibi duran görünümlerin yok edilmesinde yardımcıdır. Vücut hatlarının olduğundan çok daha fazla güzel ve narin gözükmesinde yardımcı olan yöntemlerdir. Vücut şekillendirmek adına çok ideal olan yöntemlerdir. Minival invasit lazer yani destekli Liposuction olarak adlandırdığımız sistemlerdir. Palomar Silimlipo teknikleri ile hazırlanan ağrı teşkil etmeyen geleneksel Liposuction operasyonu ile eş değer olan sistemdir. İnvasif lazer destekli yöntem içerisinde vücut şekillendirmek adına sorunlu olan bölgelere, 1420 mm dalga boylarında, atışlar yapılmaktadır. Cildin çok daha sıkı gözükmesine yardımcı olur. SilimLipo. Lazer sistemi ile çok daha kısa sürede kendinizi iyi hissedeceksiniz. Adiposit ismi verilen dalga boy değişimleri kullanıcıları da memnun etmektedir.

lazer lipoliz öncesi sonrası

 

Lazer Lipoliz detayları hakkında

Cilt sıkılaşmasında çok etkili yöntem olarak bilinen güzel ve pürüzsüz cilt arayanların tercih ettikleri yöntemdir. Silimlipo Lazer Lipoliz yöntemlerinde, uygulama sırasında, cilt dokusu altında kalan önemli hücreler asla zarar görmez. Makine vücut üzerine ilk olarak analiz yapar ve daha sonrasında konfür deneleri ve seri atışlar başlar. Çok tercih edilen yöntemdir. Kadınların tercih etmelerindeki en büyük neden ise cilt üzerinde, leke, kaşıntı, kızarıklık ve iz oluşturmamasıdır. Patentli olan SilimLipo Lazer Lipoliz teknoloji olan soğuk lazer uygulamaları tüm dünya üzerinde de kullanılmaktadır.

lazer lipoliz nasıl yapılır

 

Lazer destekli çalışmasından kaynaklı çok hızlı atış yapılmasına yardımcı olur. Son sisteminde desteklediği patentli teknolojiyi anımsatır. Yağ alma operasyonlarından daha çok fazla etkili olan acısız maddi açıdan uygun ve ağrısız yöntemdir. Vücut üstünde seri uygulama ve alternatif atışlar yapılmasına destek sağlar. Ayrıca bu sistemde aspirasyon ismi verilen dalga boy özelik ve değişimleri de yapılmaktadır. Yani dalga boyları isteğe göre azaltılabilir veya arttırılabilir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir