Göz Kapağı Estetiği

göz kapağı estetiği

Yıllara yenik düşen insan vücudu, çeşitli bölgelerde ihtiyaç ve tercih sonrası birtakım estetik operasyonlar geçirebilmektedir. Göz kapağı estetiği de bunlardan biridir. Gözlerimiz bakışlarımıza anlam katarak jest ve mimiklerimizi daha da etkili kılmaktadır.

Göz Kapağı Estetiği Ne Zaman Uygulanır?

Göz kapağı estetiği, kısa süren iyileşme süreci ve yüzde en anlamlı ifadelere yol açması nedeniyle yaygın olarak uygulanmaktadır. Göz kapaklarındaki şikayetler torbalanma, yaşın ilerlemesi, genetik faktörler, uykusuzluk, yorgunluk gibi nedenlerle oluşmaktadır. Bu şikayetler de bireye yaşlı, sürekli yorgun ve hasta havası katmaktadır. Gözlerdeki bu yapısal değişmeler gözlerin üst ve alt tabakasında bollaşma, kırışık, çizgilenme, renk değişikliği, göz altı morlukları gibi faklı görünümler ortaya çıkarır. Ayrıca üst göz kapağındaki sarkmalar, gevşeklik göz açıklığını daraltır. Buna bağlı olarak bakış alanında daralama ve görmede zorluğa neden olmaktadır. Bu görüntüden rahatsız olan bireyin yardımına göz kapağı estetiği yetişir. Göz ameliyatı aynı zamanda yanak, yüz gerdirme ameliyatları ve kaş kaldırma operasyonuyla birlikte de uygulanabilmektedir.

Operasyon Sonrası

Operasyonlardan haftalar öncesi ve sonrası kan sulandırıcı ilaçlar, alkol, sigara tüketimi sona ermelidir. Aksi takdirde yaranın iyileşmesi artan bir zaman alacaktır. Hastanın tercihine ve durumuna göre lokal ya da genel anestezi uygulanabilir. Göz kapağının üstündeki fazlalık deri çıkartılır ve gözün bu bölgesinde kendinden çizgi ve kıvrımlar içerdiğinde oldukça belirsiz bir iz kalabilir. Ameliyat sonrası tedavi sürecinde göz kapaklarının üzerine ince bir bant takılır ve size görme imkanı sağlar. Uygulanan yere buz torbası konarak gözün rahatlaması sağlanır. Göz kapağı ameliyatı sonrası bölgede şişlik ve morluk oluşacaktır. İyileşme süreci kişiden kişiye değişmektedir.


Oldukça geniş bir yelpazede hizmetlerin sunulduğu estetik çözümleri nelerdir sorusunun yanıtını yazımızda bulabileceksiniz. Estetik uygulamaları sayesinde vücudunuzun herhangi bir yerinde yapılacak olan kusursuz işlemler, sizlere sağlık yönünden ve fiziksel anlamda ne gibi çözümler getirecek? İşte bu sorunun yanıtını bulacağınız yazımızı okuduktan sonra sizler de talep edeceğiniz estetik türlerinden herhangi birisi için merkezlerimizi arayabileceksiniz.

Bayanlarda meme operasyonlarının yapılmasının en büyük nedenleri, sağlık yönünden olumsuzluğa yol açmalarıdır. Aynı şekilde yüz ve diğer bölgelerde de yaşanan bazı problemlerin kazadan kaynaklanması da büyük travmaları beraberinde getirmektedir. Fiziksel ve psikolojik açıdan hastaların kendisini iyi hissedebileceği her estetik uygulaması, beraberinde çözümleri de getirecektir.

göz kapağı estetiği fiyatları

Estetik Merkezi Seçimi

Bu nedenle sizler de doğuştan veya sonradan çeşitli faktörlerin etkisiyle oluşan problemleri kaliteli ve az maliyetle gidermek için estetik çözümlerine başvurabilirsiniz. Merkezlerimizde yapılmakta olan her türlü estetik uygulamasını gerçekleştirmek üzere uzman bir kadromuz bulunmaktadır. Saç, kaş, göz kapağı, kulak, çene veya dudak gibi çeşitli noktalarda ve boyun, karın, bacak gibi vücudun diğer bölgelerinde yaptıracağınız estetik uygulamalarında sizlere detaylı bir şekilde bilgi verilecektir. Bunları takip ederek kısa sürede mucize etkilere kavuşmamızın mümkün olduğunu görebilirsiniz.

Büyük bir özveri gerektiren bu hizmetlerden faydalanarak, sizler de en iyi ve kapsamlı çalışmaları görmeye başlayabilirsiniz. Güzel görünmek ve bunu çıplak gözle görülür bir hale getirmek için yapacağınız başvurularda uzman kadronun ve kaliteli merkezlerin olması önemlidir.

Sağlığınızı tehdit edecek her türlü uygulamadan uzak duracak olan kişilere güvenebilecek ve bu sayede rahat edeceğinizin farkına vara bileceksiniz. Estetikte en iyi çözümleri ve teknolojik cihazları sizinle buluşturan adreslerimizi İstanbul ve çevresinden hemen arayabilirsiniz. Böylece kısa süren seanslarla tam hayalinizdeki gibi görünümlere kavuşmamızın mümkün olduğunu görmüş olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir