Burun Estetiği ve Sonrası

burun ameliyatı nasıl olur

Burun üzerinde yapılan estetik değişikliklerin tıp dilinde rinoplasti olarak adlandırıldığını söyleyebiliriz. Burun estetiğinin hangi durumlarda daha yaygın olarak yaptırıldığını ve sonucunda elde edilen başarıları sizinle paylaşmak istiyoruz.

BURUN ESTETİĞİ NASIL YAPILIR?

Burun bölgesindeki kıkırdakların ameliyat ile düzeltilmesi sonucunda deformasyonların giderilmesi ile birlikte estetik işlemleri uygulanmaktadır. Buna göre kişilerin burun bölgesi için alınacak olan kalıplara uygun bir görüntüye ulaştırılmasının ardından, yeni burun görüntülerine kavuşmaları sağlanmaktadır. Burun bölgesindeki çıkıntılar, iri burun görünümleri veya yüz ile orantılı olmayan burunlar da böylece normal bir hale getirilmektedir. Burun yapısında ve uçlarında yapılan çalışmalar, burun ucu kaldırma işlemleri ve diğer tüm estetik uygulamaları için kendinize güvenilir ve profesyonel bir ekip arıyor olabilirsiniz. Tüm bu sorunlarınızı gidermeye yönelik uygulamaları yapacak olan uzman doktorları ve merkezleri bulmanız halinde işinizin çok daha kolay bir hale geleceğini görebileceksiniz.

burun estetiği öncesi sonrası

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI NEDİR?

Burun bölgesine uygulanan estetik fiyatlarında değişiklikler görülmektedir. İstanbul’da burun estetiği merkezleri olarak yapacağınız araştırmalarda çok fazla alternatifinizin olacağını göreceksiniz. Ancak hem uygun fiyatlar, hem de uzman kadro ile çalışmakta olan merkezlerde duyacağınız burun estetiği fiyatları sizleri çok daha mutlu edecektir. Bu nedenle hemen iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak burun estetiğine dair daha fazla detayı öğrenebilirsiniz.

BURUN ESTETİĞİ İSTANBUL AVANTAJLARI NEDİR?

İstanbul gibi büyük bir şehrimizde burun estetiği yapan merkezleri bulma konusunda bazı avantajlarınız olacaktır. Semtlere göre hizmet veren estetik merkezleri için internet üzerinden ve oturduğunuz yerden araştırma yapabilirsiniz. Ülkemizin en ünlü doktorlarının bulunduğu ünlü merkezleri seçmeniz halinde içiniz rahat bir biçimde bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Burun estetiği İstanbul hizmetlerinden faydalanarak daha avantajlı bir biçimde ve estetik görünümlere ulaşmak isterseniz, bir telefon kadar uzağınızda olan merkezlerimizi aramaya başlayabilirsiniz.

rinoplasti öncesi sonrası

BURUN ESTETİĞİ SONRASI

Yüz bölgesinde bulunması sebebiyle, toplumsal ilişkilerde ve sohbet esnasında da ilk olarak dikkat çeken burun yapısındaki bazı farklılıklar, insanların psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Doğumsal veya sonradan yaşanan kaza benzeri olaylardan dolayı insanların burun yapılarında kalıcı hasarlar oluşabilmektedir. Bu durumda uzun yıllar boyunca psikolojik anlamda kendisini kötü hisseden kişiler, günümüz teknolojisinde bu durumdan kurtulmanın yollarını bulmaktadırlar. Burun estetiği sonrası istedikleri görünümlere kalıcı olarak ulaşmanın vereceği mutluluk ile yaşamlarına devam etmektedirler. Ancak bunun için burun estetiği merkezlerinde kaliteli seçimler yapılması son derece önemli olacaktır. Burun üzerinde yapılacak değişikliğe ve seçeceğiniz uzmanlara göre değişen burun estetiği fiyatları, uygulamaları ve sonrası ile ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

BURUN ESTETİĞİ UYGULAMALARI

Kemiklerin ve deri yapılarının göz önünde bulundurulmasıyla birlikte kıkırdak doku üzerinde yapılacak işlemlerle ilgili bir planlamanın yapılmasının ardından, estetik operasyonlara başlanmaktadır. Bu esnada hastanın nefes alıp verişini güç hale getiren bir durumla karşılaşılmaması için yoğun bir çaba sarf edilecektir. Burun üzerinde açık veya kapalı kesilerin açılmasıyla birlikte burun estetiği uygulamaları başlamaktadır. Burun ucundan veya içinden sağlanan bu operasyonların sonucunda ise hastanın hayali olan burun yapısına kavuşması sağlanmaktadır.

Burun estetiği için operasyonlar tamamlandıktan sonrasında hastaların dikkat etmesi gereken durumlar vardır. İyileşme süresince 1 haftada kalıplar çıkarılacak, sonraki 1 yıl arasında değişen sürelerde de tamamen normal haline dönmesi sağlanabilecektir. İnsanların aklında kalan sorulardan birisi ise estetik sonrası nefes alışverişinin nasıl sağlanacağı ve herhangi bir olumsuzluk yaşanıp yaşanmayacağına yöneliktir. Bu konuda en doğru bilgileri alabileceğiniz uzman doktorlarımızla ve kaliteli kliniklerimizle hemen irtibata geçebilirsiniz. Burun estetiği sonrası için neleri yapmanız veya yapmamanız gerektiğinin de uzmanlarımızın gözünden değerlendirilmesini sağlayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir