Tienz Airiz

AİRİZ

 

Kadınların menstural döngüleri neticesinde ped kullanmaları zorunluluktur. Ancak çoğu ped kadınlara kendisini rahat hissettirmez ve konfordan uzaktır. Aynı zamanda cilt hassasiyetine de elverişli olmayan pedler kadınların kendisini huzursuz hissetmesine yol açmaktadır. Airiz pedler işte bu noktada sizlerin hizmetine koşmaktadır.

 

Bakteriler kadın pedinde kolayca büyür ve kadınlar adet döneminde daha savunmasız olduklarından, içlerinde enfeksiyonlar kolayca gelişebilir. Yüksek kaliteli ve güvenli pedler bu süre zarfında kadınları korur ve aynı zamanda rahatlık ve konfor hissi yaratır. Gelişmiş uluslararası teknolojileri adapte ederek, aktif oksijen ve negatif iyonlar organik olarak birleştirilir, deriden hızla emilebilir ve sonuç olarak dolaşımı etkili bir şekilde artırabilir, cilt hücrelerini aktive edebilir, kan dolaşımına yardımcı olabilir ve metabolizmayı hızlandırabilir. Airiz ped zararlı bakterileri giderir ve kadının özel bölgelerinin kendi kendini temizleme işlevlerine yardımcı olur.

 

Her kadın sağlık ve hijyen konusunda problem yaşamamak ve rahat hissetmek istiyor. Tiens Airiz kadın pedleri negatif iyon tabakası bağışıklığı ve antibakteriyel direnci arttırır, hoş olmayan kokuları giderir, gerginliği ve yorgunluğu alır.

 

Tienz Airiz Pedin Özellikleri

l ince ipek ve yumuşak pamuktan yapılmış yüzey tabakası hassas cildinizi kuru ve sakin tutmak için tasarlanmıştır.

l TİENS AİRİZ kadın pedinin aktif oksijen ve anyonik çekirdeği, piyasada satılan diğer kadın pedleri arasında en yüksek konsantrasyona sahip peddir. Tamamen doğal bir antibakteriyel, antienflamatuar ve koku giderici etkiye sahiptir.

l Sıradan kadın pedlerinden üç kat daha hızlı emilim sağlayan ince ipek ve yumuşak pamuk emici yüzeye sahip yenilikçi bir sıvı emici tabakaya sahiptir.

l Benzersiz huni şeklindeki “akış yönlendirme” patentli tabaka sızıntıyı önlemek için sıvıyı hızla emer ve hapseder. Orta tabakadaki olağanüstü güçlü emici yapı sıvıyı pıhtılaştırır ve yapışkanlık hissini ortadan kaldırır.

l Tüm Tiens Airiz pedleri, rahat ve temiz olmalarını sağlayan hava delikli geçirgen tabakalara sahiptir.

l Patentli yapışkan bant, gece gündüz size daha fazla güvenlik ve konfor sağlar. Yapıştırıcı tamamen besin bazındadır, toksik değildir ve iz bırakmaz.

l Gıda bazında üretilen alüminyum folyo ambalajı neme ve küflenmeye karşı dayanıklıdır. Konforlu bir ekolojik paket içinde ayrı ayrı paketlenir.

l Üretim, yüksek hijyen standartları uygulanarak, tam otomatik üretim hatları ile hammaddelerin sıkı kalite kontrolü altında gerçekleştirilir. Ağartılmamış temiz, yumuşak, zarif pamuklu malzeme klor içermez. % 100 doğal, biyolojik olarak parçalanabilir, antialerjiktir. Kimyasal ve yan etkisi olmayan temiz ve doğal bir üründür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir