Tiens Turkiye

tiens

Li Jinyuan’ın 1995 yılında Çin’de 1995 yılında kurduğu TIENS Group Co Ltd. 1997 yılından itibaren Uluslar arası pazardaki yerini almıştır. Şimdilerde ise TIENS Group 190’ın üzerindeki ülkede faaliyetlerini yerine getirmektedir. Gıda takviyeleri, cilt bakım ürünleri, sağlık cihazları ile günlük bakım ürünleri açısından birden fazla çeşit ile milyonlarda aileye yüksek kalitede yaşam standardı sağlamaktadır. Diğer yandan tüm dünya ülkelerine sağlık, güzellik, zenginlik ve doğal bir mutluluk sunmaktadır. Sağlık söz konusu olduğu zaman önde gelen bir stratejiye sahip Tiens Group desteklemiş olduğu bir kilometrekare alanda kendi bünyesine ait TIENS Uluslararası Sağlık Endüstri Parkı içinde biyolojik sağlık çalışması, ürün pilotu, ürün üretimi, ürün araştırma ve geliştirme, sergi ekonomisi ve konaklama endüstrisine yer veriyor. Sağlık inovasyonu teknoloji sistemi yer alan bu alanda sistemsel açıdan Uluslar arası AR&GE merkezleri ile Kalite Kontrol merkezlerine yer veriyor. Aynı zamanda TIENS Uluslararası Sağlık Endüstri Parkı oldukça kusursuz bir anlayışa sahip şekilde faaliyetlerini sürdürerek gelişim açısından büyük fırsatları sunmaya devam etmektedir.

 

Tiens Turkiye şirket felsefesi açısından sosyal sorumluluk projelerinde ise başarılı bir şekilde rol üstlenmektedir. Tiens Group tarafından sosyal yardımlaşma kuruluşlarına tam olarak 1,5 milyar Yuan’ın üzerinde bir miktarda bağış gerçekleştirmiştir. Profesyonel açıdan yeteneklerini de yüksek kalitedeki iş gücü ile birleştirmesiyle Uluslararası stratejik hedeflere doğrudan katkı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra inovasyon, araştırma ve profesyonel anlayışı benimseyerek binlerce kişiden meydana gelen Uluslar arası yönetim ekibini de kendi bünyesinde tutmaktadır. Bu kişiler arasında ise yüzde 35’lik kısmı ise yüksek lisans derecesinde ve ya daha yüksek bir akademik dereceye sahip olan kişilerdir.

 

Yapılacak olan işe yönelik ‘’Düzeyli Yönetim ve Düzeyli Hizmet’’ teorisi göz önünde bulundurularak ‘’Yeni Değişiklikler ve Alternatif Teori’’ ile birlikte ‘’Tüketim zengin yapar, uygulama ve tüketim ise daha zengin kılar’’ teorilerini birleştirmesiyle Tiens Türkiye kusursuz anlayışa sahip dünya ülkelerinde ilk 500’de yer alma başarısını gösterebilmiştir. Bunun haklı gururunu ise yaptığı işlerine kaliteli bir şekilde yansıtarak göstermektedir. Gıda takviyeleri konusunda lider bir kuruluş olarak kabul görmüştür.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir