Klasik Halı Fiyatları Ve Öneriler

  Bu tür halı modellerine klasik halı denilmesinin sebebi halılarda kullanılan renkler ve desenleridir. Tek bir alan için değil istediğiniz her yerde kullanıma uygundurlar. Özellikle hali.net internet adresinde bulabileceğiniz halı modelleri yıkanabilir olması özellikleri ile ayrı bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Oturma odası, yemek odası, mutfak, yatak odası, çocuk odaları ve hatta hollerde de kullanabilir.

   

  Klasik Halı Modelleri İle Dekor Fikirleri

   

  Klasik halılar denilince düz ve sade modeller ön planda olmaktadır ancak günümüzde modern renkler ve desenler ile birbirinden tarz klasik halılar bulabilirsiniz. Krem, bej, be bordro renklerinin haricinde mavi, mor, turkuaz, siyah gibi daha birçok göz alıcı renklerde ve modellerdeki klasik halılar için hali.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

   

  Oturma odasında kullanmak isterseniz ve eğer mobilyalarınız koyu renklerde ise burada kullanabileceğiniz klasik bej renk makine halısı ortamı daha aydınlık ve ferah göstermenize yardımcı olacaktır. Başka bir öneri ise açık renk örneğin bej rengi koltuklarınız var ise burada klasik eskitme renkli motifli halı kullandığınız zaman odak noktasını o yöne çekmiş olursunuz ve salonunuz farklı bir ambiyans kazanır. Halıyı görmek için hali.net adresine bakabilirsiniz.

   

  Yatak odası dekorunda da klasik halılara sıkça yer verilmektedir. Örneğin beyaz mobilyalar ile tercih edebileceğiniz bordürlü mor renk klasik bir halı ile şık ve asil bir alan elde edebilirsiniz. Başka bir öneri ise daha sadelikten yana olanlar için mobilyaları ister açık renk ister koyu renk olsun krem makine halısı ile ferah, sade ve modern bir alan oluşturabilirler.

   

  Mutfaklarda farklı bir ambiyans elde etmek isterseniz siyah zemin turuncu renk klasik halıyı tercih edebilirsiniz. Beyaz bir mutfağınız varsa bu halı mutfağınızın yıldız parçası haline gelecektir. Ayrıca halının yıkanabilir özellikte olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

   

  Klasik Halı Modellerinin Ortalama Fiyatları

   

  Halılar farklı boyutlarda ve farklı şekillerde dokunduklarından fiyatlar buna göre belirlenmektedir. Örneğin 80x 150 ölçülerinde klasik bir makine halısı 349 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Yine aynı ölçülerde 179 TL’den başlayan fiyatlarla da sahip olabilirsiniz. Genel itibariyle ortalama 150 TL’den başlayarak 1000 TL ve üzerinde fiyatlara kadar klasik halılar mevcuttur. Klasik halı modellerimiz için https://www.hali.net/ ziyaret edebilirsiniz.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir