En Şık Kombin Tüyoları Kombin

kombin

Giyim sektörünün her geçen gün büyümesi hem erkeklerin hem de bayanların farklı tarzlar ve kombinler oluşturmasına olanak tanımaktadır. Seçeceğiniz doğru giyim ürünleri siz de sizi şık gösterecek kombin oluşturabilirsiniz. Bunun için bazı noktalara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

 

Kombin Seçimlerinde Nelere Dikkat Edilir?

 

Kombin oluşturmadan önce nasıl bir giyim tarzınız olduğunuz belirlemeli ya da hangi ortamda nasıl giyineceğinize karar vermelisiniz. Kararınızı verdikten sonra seçimlerinizi belirlediğiniz tarza uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kombin oluştururken aynı renk ailesinden kıyafetleri ve aksesuarları bir arada kullanmaya özen göstermelisiniz. Farklı renkleri bir arada kullanmak isterseniz yeni sezonun modası olan bordo, mavi haki yeşili gibi renkleri birbiri ile kombin edebilirsiniz. Giysilerinizin renk seçimlerini yaptıktan sonra aksesuar seçimlerinizi benzer renklerde yapabilirsiniz. Eğer aksesuarlarınızın ön planda olmasını istiyorsanız tamamen zıt renkleri tercih edebilirsiniz.

 

Şık Kombin Tüyoları

 

Farklı ortamlarda kullanabileceğiniz farklı kombin tüyoları bulunuyor. İş hayatı için siyah ya da lacivert bir pantolon üzerine beyaz bir gömlek ve bu kombini tamamlamak içinde lacivert bir palto seçebilirsiniz. Kombini desteklemek içinse benzer renklerde eldiven ve atkı kullanabilirsiniz. Sosyal hayatta ise daha sportif bir görünüm elde etmek için pantolon üzerine açık renkli bir tişört ve sen olarak da koyu renklerde bir blazer ceket yeterli olacaktır. Destekleyici aksesuarlar ile de kombini tamamlamış olacaksınız.

 

Kombin oluştururken bütçeniz sizin için belirleyici olacak en önemli unsurdur. Bu nedenle seçimlerinize başlamadan önce ne kadarlık bir bütçe ayarlayacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonrasında kaç parça giyim ürünü ve aksesuar alacaksanız bu parçalara vereceğiniz miktarı ortalama olarak belirlemeye başlayın. Daha sonrasında ise belirlediğiniz miktarı fazla geçmecen seçimlerinizi yaparak hayalini kurduğunuz kombin seçimini ortaya çıkartabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir