Ağrısız ve Acısız Vücut Şekillendirme: Venüs Legacy Tekniği

Karın, bacak, kol ve kalça bölgelerine uygulanan vücut şekillendirme işlemleri bir dizi estetik tedavi tekniklerinden oluşur. Her biri kendi içerisinde farklı operasyonları barındıran vücut şekillendirme işlemleri aşırı kilolu kişilerin kilo verdikten sonra deforme olan vücutlarını toparlamak için kullanılabilir. Doğuştan gelen şekil bozukluğu ya da vücutta oluşan bölgesel sarkmaların düzeltilmesi amacıyla kullanılan vücut şekillendirme ameliyatları son yıllarda daha çok rağbet görüyor.

 

Venüs Legacy Cihazı Nedir, Nasıl Uygulanır?

Tüm vücut bölgesi ya da yalnızca yüz veya boyun bölgesine uygulanabilen venüs legacy estetik uygulaması cerrahi operasyonlardan kaçınanlar için tercih edilebiliyor. Vücutta bölgesel olarak uygulanacak toparlama ya da sıkılaştırma işlemlerinde cerrahi müdahale olmadan teknolojik estetik fırsatı sağlıyor.

 

Özel kliniklerde veya hastanelerde uygulanan bölgesel incelme cihazı Venüs Legacy yüz bölgesine 30 dakika, göbek bölgesine 25-30 dakika, sırt alanına 20 dakika, bacaklar için 60 dakika, kol bölgesi için ise 25 ile 35 dakika arasında uygulanır.

 

Venüs Legacy Faydası Nedir?

Bıçak altına yatmadan vücudu şekillendirmeyi sağlayan Venüs Legacy bölgesel selülit oluşumunu önler. Teknolojiden faydalanılarak kullanılan bu yöntem kısa sürede hızlı ve orantılı şekilde zayıflayabilmeyi sağlar. Özellikle yüz ve gıda bölgesinde oluşan yağlanmayı azaltarak kusurları ortadan kaldırır.

 

Estetik işlemleri kullanmak istemeyenler için özel olarak hazırlanmış bu teknolojik cihaz yağ azaltımı sağlar. Vücuttaki sarkıklık ve gevşekliği ortadan kaldırır. Venüs Legacy cihazı kullanılırken temel olarak radyo frekans enerjisi yöntemi kullanılır.

 

Ağrısız ve Acısız Vücut Şekillendirme Mümkün mü?

İşlem tamamlandıktan sonra kızarıklık ya da bölgesel sıcaklık gibi komplikasyonlar görülebilir. Yağ hücrelerini hareketlendirerek ağrısız ve acısız incelme fırsatı sunan Venüs legacy kırışıklıkları da gözle görülür oranda azaltır.

 

Vücut şekillendirme ameliyatları ortalama olarak bir buçuk saat sürer. Lokal anestezi yöntemi ile yapılan ameliyat işlemi deri altındaki yağ dokusunun çıkarılması ile de desteklenebilir. Bölgesel olarak fazlalığı bulunan kadın ve erkeklere uygulanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir