Adanademirspor haberleri

2023 yılında Adanademirspor haberleri güncel olarak izleyebilirsiniz. İlimizin spor kulübü olan Demirspor güncel haberlerine doğrudan en kaliteli spor haberleri sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Adanademirspor güncel haberleri son dakika olarak da sunuluyor. Böylece futbol kulübünün hangi sporcuları transfer ettiğini ve mevcut lolan futbolcularından hangilerini hangi futbol kulübüne satışa sunduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Adanademirspor güncel tüm haberleri tek site çatısından takip edebilirsiniz.

 

Böylece zamandan tasarruf elde edebilirsiniz.İlk güncel ve son dakika haber olarak Demirsporda Mario Balotelli depremine göz atabilirsiniz. Süper Ligin en önemli takımları arasında yer alan Adanademirsporun söz konusu en kaliteli sporcusunun aniden sakatlanmasıyla birlikte sarsıldı.

 

Murat Sancak Bilgi Verdi Mi?

 

Konuya ilişkin ilk bilgi ise direk olarak Murat Bardakçı tarafından gelmiştir. Bardakçı tarafından kendi sosyal medya hesabı üzerinden İtalyan ünlü futbolcunun yeniden ne zaman yeşil sahalara döneceği hakkında bilgiler aktarıldı.

 

Bardakçı, futbolcunun şuanda doğup büyüdüğü ülke olan İtalya’da gerekli cerrahi müdahalelerde yer aldığının altını çizdi. Bu kapsamda ise sporcunun en az 2 ve en fazla olarak da 90 gün boyunca sahalarda yer alamayacağının altını çizmiştir.

 

5 Maçta Toplamda 3 Gol Attı

 

Söz konusu sporcunun ise henüz takıma yeni yeni gelmesine rağmen toplamda 5 maçta 3 gol alttığı gözlemlenmiştir.

 

Ünlü sporcu toplamda 181 dakika boyunca sahalarda kalmayı başarmıştır. Süper Ligin 12.haftasında ise Fenerbahçe ile yapılan karşılaşma golsüz olarak tamamlandı. https://www.5ocakgazetesi.com/haberleri/adana-demirspor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir