Work And Travel Şirketlerine Kayıt İçin Ne Kadar Ücret Lazım

2024 döneminde de aralıksız olarak faaliyetler gösteren work and travel şirketleri doğrudan sizleri work and travel eğitim programları sunan ülkelerle buluşturan aracı firmalardır.

 

Bu firmalar sponsorluk hizmeti sunmakta birlikte yabancı ülkelerdeki en kaliteli dil okullarıyla da bir araya gelmenizi sağlar. Böylece bu eğitim merkezlerinde en uygun fiyatlar üzerinden eğitimler almanıza yardımcı oluyor.

 

Dolaysıyla work and travel firmaları öğrenciler ve veliler açısından büyük bir anlam taşıyor. Bu firmalar kurumsal kimliğe sahiptir. Bu nedenle beklentilerinizin de ötesinde yabancı dil eğitimleri almanızı sağlar.

 

Work And Travel Şirketlerine Kayıt İçin Ne Kadar Ücret Lazım?

 

Türkiye’de faaliyet gösteren her bir work and travel firmaları kendine özgü çalışma mantığı söz konusudur. Örneğin kaliteli bir firma seçtiğinizde bu firmadan daha düşük fiyatlardan yabancı dil eğitim programı alabileceksiniz.

 

Böylece maliyet açısından kendinizi daha rahat hissedebileceksiniz. Bugün genel itibariyle pek çok firmalarda ise kayıt işleminde standart ücretler uygulanabiliyor. Bu oran 3300 ila 3800 dolar arasında farklılık gösteriyor. Fakat en fazla 4000 doları bulabiliyor.

 

Work And Travel Şirketleri Kalacak Yer Temin Ediyor Mu?

 

Work and travel şirketlerinde öğrenciler için kalacak yer ise toplamda 2 farklı düzeyde ayarlanabiliyor. Bunlardan birincisi işverenin öğrencilere kalacak yer vermesinin sağlanmasıdır.

 

İkinci olarak da öğrencilerin kendi konaklama yerini kendilerinin ayarlamasıdır. Fakat daha çok birinci şık firmalar tarafınan tercih ediliyor. Böylece öğrenciler daha az zahmetler çekebiliyor. Firmaların sitelerinden work and travel başvurusu yapabilirsiniz.

15

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir