Stil Sahibi Bebeklere Özel Hastane Çıkışı

Hastane çıkışı her hamile kadının düşündüğü ilk şeydir. Hastane çıkışında ne olmalı bebek nasıl hazırlanmalı gibi sorular yeni anne adaylarının kafasını oldukça meşgul eder. Bu sebeple hastane çıkışı için gerekli hazırlıkların yapılması için başlanır.

Öncelikle hastane çıkışı için bebeğe öncelik verilmeli ve onun ihtiyacı olan her şey alınmalıdır. Bebek için bir bebek çantası hazırlamak hastane çıkışı için oldukça önemlidir. Bebeğin kendini güvende hissetmesi, üşümemesi için birçok önemli almak gerekir.

Hastane Çıkışı İçin Hangi Ürünler Alınmalıdır?

Hastane çıkışı için anne kendi giyeceği kıyafetleri bir valize ya da el çantasına hazırlamalıdır. Refakatçisi içinde giyecek kıyafetleri bu valize yerleştirmelidir. Onun sonrasında bebek çantası hazırlanmalı ve bebek için zıbın, bez, takım, bebek şapkası, bebek battaniyesi, biberon, bebek eldiveni, bebek çorabı gibi ürünler yerleştirilmelidir.

Hastaneden çıkışta battaniye bebek pusetinin üzerine örülebilir ya da onun için ayrı bir bebek puset örtüsü tercih edilebilir. Bu sayede hastane de yer alan mikroplardan bebek korunmuş olur. Hastane çıkışı için ürünler göz atmak isterseniz https://www.breeze.com.tr/Kiz-Bebek/Hastane-Cikisi bu adrese bakabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir