Şifa Bulacağınız Bir Şehir Tatili İçin En Lüks ve Konforlu Bursa Termal Oteller

Marmara Bölgesi’nin en çok ziyaret alan şehirleri arasında yer alan Bursa, kıyı şeridi ile yaz, Uludağ ile kış tatillerinin vazgeçilmez durakları arasında yer alırken, şehir merkezinde konaklama seçenekleriyle de şehrin köklü tarihine tanıklık edeceğiniz bir tatilin yanı sıra şifalı kaynakları ile sağlığınıza katkıda bulunacağınız hizmetler sunmaktadır. Şehir merkezinin yanı sıra İnegöl Oylat, termal suları ile şifa dağıtan bir diğer noktadır.

Özel lezzetlerinden tarihine, doğasından şifalı sularına kadar zengin seçenekleri ile öne çıkan şehirde sizin de tercihiniz sağlık olanaklarını değerlendirmekten yanaysa Bursa termal oteller arasından seçiminizi yaparak, yüksek konfor standartlarını değerlendirebilirsiniz.

Hem Sağlıklı Hem de Lüks Bir Tatil Deneyimi MarigoldThermal&Spa Hotel

Bursa’nın seçkin semtlerinden Çekirge’de hizmet veren MarigoldThermal&Spa Hotel, konfor bulacağınız şık konaklama birimlerinde hem keyifli bir şehir tatiline hem de termal olanakları ile sağlığınıza katkıda bulunacağınız anlara ev sahipliği yapmaktadır. 2 – 4 kişi kapasiteli 120 odaya sahip tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup, tesis bünyesinde ayrıca 1 adet a la carte restoran servis sunmaktadır. 46 derece sıcaklıkta ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek termal sudan yararlanmanız için 2 adet kapalı yüzme havuzu tesiste sizleri beklemektedir. SPA alanında bulunan macera duşu, jakuzi, kar çeşmesi, şok duşu, Fin hamamı, Türk hamamı, kese odası ve sauna ise bu dinlendirici deneyimi taçlandıracak seçeneklerdir. Şehrin hem merkezinde olup, hem de stresinden uzaklaşmak için tercihinizi MarigoldThermal&SpaHotel’den yana yapabilirsiniz.

5 Yıldızlı Sağlık Tatili İçin Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otel

Şehir merkezinden kısa bir yolculuğun ardından yemyeşil bir doğanın içinde tatil yapma olanağı sunan Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otel, huzur dolu atmosferi ve zengin sağlık hizmetleri ile öne çıkmaktadır. İnegöl Oylat Vadisi’nde hizmet veren tesis bay – bayan ve çocuklar için özel hizmet seçenekleri sağlamaktadır. Tesisin termal havuzları bay – bayan ayrı konuk ağırlamaktadır. Termal havuzlar jakuzili olup, beyin yorgunluğundan, kadın hastalıklarına kadar pek çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Termal olanakların yanı sıra Türk hamamı, sauna masaj hizmetleri, güzellik salonu SPA olanakları arasında yer almaktadır. 2 -5 kişi kapasiteli 127 odası ile hem çift hem de aileler için uygun olan Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otel konuklarını yarım pansiyon konseptinde ağırlamaktadır.

Bursa’nın En Popüler Termal Oteli: BB Çelik Palace Bursa

Şehirde lüks ve konforlu bir tatil için en çok tercih edilen tesislerden BB Çelik Palace Bursa, aynı zamanda termal olanaklarıyla da öne çıkmaktadır. Şehirde en keyifli yaz günleri için 1 adet açık yüzme havuzunun bulunduğu otelde, 1 adet kapalı termal havuz ve 1 adet bayanlar için özel kapalı küçük termal havuz yer almaktadır. Termal su, stres bozuklukları, nörolojik rahatsızlıklar, kadın hastalıkları gibi pek çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. SPA merkezinin standart hizmetlerinin yanı sıra tuz odası öne çıkmaktadır. 164 şık dekorasyona sahip odası bulunan BB Çelik Palace Bursa’da enfes sabah kahvaltıları konaklamaya dahil olup, 2 adet a la carte restoran ise gün boyu dileyen konuklar için en seçkin lezzetleri servis etmektedir.

Oylat’ta Uygun ve Konforlu Termal Tatiller İçin: Oylat Kaplıcaları Aşiyan Otel

Şifalı suları ile tüm dünyadan talep gören Oylat’ta hizmet veren Oylat Kaplıcaları Aşiyan Otel, konforlu ve uygun konaklama seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Tesiste yer alan termal suyun sıcaklığı 38c-40c arasında olup, kalsiyum, sodyum, magnezyum, potasyum, demir, aleminyum katyonları, sülfat, hidrokarbonat, klönür, nitrat, hidrofosfat, hidroarsenat, metasilikat asidi, serbest karbondioksitiçermektedir. 2 adet kapalı termal havuzun bulunduğu tesiste, bu alanlar bay – bayan ayrı hizmet vermektedir. Termal havuz hizmetlerinin yanı sıra, hamam, sauna, aile banyoları, jakuzi bulunmaktadır.Oylat Kaplıcaları Aşiyan Otel yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte  olup, 52 odaya sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir