LORNOX FAST 8 mg Film Kaplı Tablet, nedir, ne işe yarar, yan etkileri, nasıl kullanılır

İlaç Marka İsmi: LORNOX FAST 8 mg Film Kaplı Tablet
Endikasyon bilgisi: Lornoksikam adlı etken maddeyi içinde bulundurur. LORNOX FAST, kireçlenme, iltihaplı eklem romatizması, akut gut ağrıları,  kaza veya yaralanmalara bağlı oluşan şişlik ve ağrı, ağrılı regl dönemi ve ameliyat sonrası ağrının tedavisinde; nonsteroid antiinflamatuvar ve analjezik olarak.
LORNOX FAST sırasıyla, Kas İskelet Sistemi; Antienflamatuar ve antiromatikler (nonsteroid); Oksikamlar ve lornoksikam olarak sınıflandırılmış şekilde, M01AC05 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle alabileceğiniz LORNOX FAST, ABDİ İBRAHİM İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

LORNOX FAST için aşağıdaki kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri ( Endikeleri, LORNOX FAST ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; dozu; istenmeyen etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi LORNOX FAST 8 mg Film Kaplı Tablet hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar. )

LORNOX FAST 8 mg Film Kaplı Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)
LORNOX FAST 8 mg Film Kaplı Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

LORNOX FAST 8 mg Film Kaplı Tablet kısa ürün bilgisi
LORNOX FAST 8 mg Film Kaplı Tablet kısa ürün bilgisi

LORNOX FAST de dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. LORNOX FAST  ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
LORNOX FAST’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız ya da ilacı bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla ilaca devam etmeyi uzattığınız takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir