KOÇ- KOÇ BURCU UYUMU

Genellikle aynı burçtan olanlar birbiriyle iyi anlaşırlar ama iki koçun, ‘benim dediğim olacak’ yarışı sıkıntı yaratabilir. Koçlar astrolojinin en bencil burcu olduklarından sadece kendilerini düşünürler. Bu açıdan iki koçun beraberliği, iki tarafı keskin bıçak gibi yorumlanabilir. Her ikisinin de sinirli olduğunu düşünürsek, tartışmalar yaşayacakları kesindir. Aralarındaki tartışma da öyle basit geçmeyecektir. Birkaç saniyede alevlenen tartışma mutlaka bir şeyin kırılmasıyla bitecektir. Artık bu vazo olabilir, kalp olabilir ama mutlaka kırılan bir şeyler olur. Bu durumda, birinden birinin mutlaka alttan alması gerekir.

Güçleri eşitse her ikisi de buna kolay kolay yanaşmayacaktır. Birbirlerini anlamakta zorlanmasalar da birbirlerine söz geçirmekte zorlanacaktırlar ve bu boş çabayı hiç vazgeçmeden sürdüreceklerdir. Koç kadınları hangi burçla evlenirse evlensinler, evliliğin mutlak hakimi olmaya çalışacaklardır.

Koç erkekleri, koç kadınlarının evde sözlerinin geçmesine izin verebilirler ama genelde kendi bildiklerinden vazgeçmezler. Yoğun bir aşk yaşamaları bile kavgalara engel olamayacaktır. Açık konuşmak gerekirse bu ikilide ancak maddi özgürlüğü olmayan tarafın sınırlı ölçüde alttan alması söz konusudur. Koç kadınlarının aşırı kıskançlığı, koç. erkeklerinin hiç hoşuna gitmeyecektir.

Koç erkeği, eşinin sadık olmasını ve boyun eğmesini isteyecektir. Koç kadını sadıktır ama eşinin diğer kadınlarla rahat ilişkiler kurmasını affetmez. Koç kadını, eşini elinde tutabilmek için ne gerekiyorsa mutlaka yapacaktır. Hiç kimse bir koç kadının herhangi bir şeyini almaya cüret etmemelidir. Özellikle eşini almaya çalışmak, koç kadının tamamen gözünün kararmasına sebep olur.

Burç Tarihleri hakkında okumak için tıklayın!

Koç kadınları, eşini elinden almaya çalışan diğer kadını gerekirse saçlarından tutup yere atar. Koç erkeği, eğer bir koç kadınıyla evlenmişse aklını başına almışsa iyi olur. Koç erkeklerinin, koç kadınının neler yapabileceği düşümesi gerekir. Koç erkeği, koç eşine sadık kaldığı müddetçe mutlu bir hayatları olabilir. Ancak koç erkeklerinin kadınlara zaafını ve sadık olma konusundaki sıkıntılarını göz önünde bulundurursak kolay bir evlilik hayatları olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir