Daha Güzel Bir Görünüm İçin Estetik Ameliyatlar

estetik ameliyat hakkında kapsamlı bilgi

Daha güzel bir görünüm için estetik cerrahi işlemler günümüz tıp dünyasında oldukça popüler hale gelmiştir. İnsanların güzel görünmek adına estetik işlemleri tercih ettikleri bilinmektedir. Bu işlemler günümüzde hem kolay, hem de giderek daha az maliyetli hale gelmiştir. Estetik işlemleri ile pek çok problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Kendinizi yeniden yaratmak imkansız değildir. Beğenmediğiniz veya sizi fiziki olarak rahatsız eden pek çok bölgenizi cerrahi estetik işlemleri ile düzeltebilirsiniz.

 

Estetik Ameliyat Nedir?

Estetik çok geniş bir yelpazedir. Vücudunuzun yüz, göğüs, kalça, karın ve baş bölgelerine estetik işlem uygulayabilirsiniz. İnanılmaz gelişmiş olan bu alanda yüzünüz ile ilgili pek çok düzeltme yaptırabiliyorsunuz. Burnunuzu düzeltebilir, sakal ektirebilir, botoks yaptırabilir ve dudak dolgusu ile daha güzel dudaklara sahip olabilirsiniz. Kadınların en özel bölgelerinden biri göğüsleridir. Göğüslerinden şikayeti olan pek çok kadın göğüs büyütme, küçültme ve dikleştirme işlemi yapabilmektedir. Bunun dışında erkekler saç ektirme, sakal ve bıyık ektirme ve lazer epilasyon gibi işlemleri yaptırabilmektedir. Yüz gerdirme, dolgu, göz kapağı estetiği, yüz germe, kepçe kulak estetiği, kaş kaldırma, dudak dolgusu, çene estetiği gibi daha pek çok işlem yapılabilmektedir.

Vücut Estetiği

Estetik işlemler sadece bunlarla sınırlı değildir. Bunun dışında gelişen tıp bilimi ile birlikte vücut estetikleri de mümkündür. Bu alanda da yağ aldırma, kombine estetik, karın gerdirme, kol germe, bacak içi germe, genital bölge estetiği, popo estetiği, boyun germe ve penis protezi gibi farklı estetikler yaptırılabilmektedir. Estetik işlemlerinde temel amaç daha güzel hale gelmektir. Bunun içinde en önemli aşama tercih edeceğiniz estetik merkezi ve doktor olacaktır. Bu noktada dikkatli olmanız ve deneyimsiz merkez ve de kişilere güvenmemeniz gerekmektedir.

Estetik Merkezleri

Kaliteli merkezlerde uygulanacak olan estetik işlemleri sayesinde oldukça rahat edeceğinize değinmek istiyoruz. Dilediğiniz birçok noktada gerçekleşecek olan estetik işlemlerinde hayalinizdeki gibi bir görünüme ulaşabileceksiniz. Dudaklarınızın daha dolgun olması, kaşlarınızın kaldırılması, elmacık kemiklerinin küçültülmesi, meme büyültmek için veya küçültmek için operasyonlar gibi birbirinden farklı noktalarda estetik işlemleri bulunmaktadır. Bunu belirlemek için merkezlerimize başvuru yaparak, vücudunuzun memnun olmadığınız herhangi bir noktasını belirtebilirsiniz. Saç dökülmeleri, saç ekimi, bıyıklarda işlemler, burun estetiği gibi birbirinden farklı görünümlere kavuşmanızı sağlayacak olan estetik işlemleri için uygun koşullarda hizmet veren ve kaliteden yana tercihini kullanmakta olan firmalara öncelik vermeniz gerekmektedir.

İstanbul Estetik Merkezleri İçin Tıklayın

Bu sayede kendinizi daha güzel hissedebilir ve aynaya baktığınız da göreceğiniz mucize etkiler sayesinde şaşkınlığınızı gizlemekte zorlanabilirsiniz.

Ortaya çıkacak olan yeni görünüşünüze dair başarı tablolarını hazırlamak üzere önemli adımları atan ve hem kalıpların hazırlanmasında, hem de enjekte yöntemiyle pek çok estetik ve dolgu işlemlerinin yapılmasında size destek verecek olan uzmanlarımızı, güvenilir bir adres olan estetik ve güzellik merkezlerimizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Lazer ışınları sayesinde veya botoks yöntemi ile birlikte kavuşmak istediğiniz pek çok işlem sayesinde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Size bu konuda sürekli desteklerini gösterecek olan ekiplerimizin güvenli hizmetlerinden bir an önce faydalanmak isterseniz, sizleri adreslerimize davet ediyoruz.

Hem fiyatlarıyla, hem de en uygun teknolojik cihazları ile sizlere estetik konusunda profesyonel hizmetleri sunacak olan adreslerimizi hemen ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede sorularınızın yanıtlarını uzman estetikçi doktorlarımızdan alabilecek ve güvenle emanet edeceğiniz her bir noktanın, beklediğinizden daha iyi bir hale getirileceğini göreceksiniz.

Ülkemizde bu hizmetleri veren pek çok merkez bulunsa da, İstanbul’da en özenli çalışmaların adresinde sizleri beklemekteyiz. Bu sayede yanlış bir işlem yapılmasından dolayı herhangi bir endişe yaşamadan, vücudunuzun her bir noktasını uzman estetikçilerimize emanet edebileceksiniz.

Bayanların daha güzel görünmek için tercih ettikleri kalıcı yöntemler estetik uygulamaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu uygulamaların çeşitleri hastaların tercih ettiği noktalara göre değişmektedir. Vücudunun beğenmediği herhangi bir noktasında, nasıl bir estetik uygulaması yaptıracağına dair bilgi almak isteyen müşterilerin tüm isteklerine yanıt verilebilecek donanımı ve uzmanlığı taşıyan merkezlerimiz, estetik çeşitlerinde büyük avantajlar sağlamaktadır.

istanbul estetik merkezleri

 

 Estetik Uygulama Çeşitleri

Yapacağınız araştırmaların konusu talep edeceğiniz estetik uygulamalarına göre olacaktır. Sizler hangi bölge üzerinde estetik yapılmasını istiyorsanız, buna yönelik olarak estetik çeşitleri ile ilgili araştırmaları yaparken, sizlere en kapsamlı ve kaliteli uygulamaları sunacak olan merkezlerle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Eğer merkezler kalitesiz ise veya uzman bir kadrosu bulunmuyorsa, bu durumda sizin talep edeceğiniz estetik uygulamalarını yapamayabilirler. Bu da sizin için hem zaman kaybı, hem de büyük bir üzüntü olacaktır.

Bu nedenle yüzün herhangi bir noktasında, meme üzerinde, boyun veya kalçalarda da yaptırmak istediğiniz estetik uygulamaları için profesyonel olarak çalışan ve dilediğiniz her noktada hizmet veren merkezlerimizi tercih edebilirsiniz.

Uzman doktorlarımız tarafından belirlenecek olan çerçevenin dışında çıkılmadan, en kaliteli çalışmaların sergileneceğine şahit olabileceksiniz.

Deneyimsiz merkezlerle çalışmak yerine, profesyonel ve güvenilir ekiplere başvurmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu size vakit kazandıran ve ekonomik anlamda da önemli maddi kazançları elde etmenizi sağlayacak birtakım estetik uygulamalarını barındıracaktır.

 

ESTETİK ÇEŞİTLERİ FİYATLARI NASIL ETKİLİYOR?

Ülkemizde bayanlar ve erkekler için vücutlarında yer alan her noktaya özel estetik uygulamaları yapılmaktadır. Hem bu çeşitler, hem de aynı bölgede bulunan farklı büyüklükte alanlar için belirlenecek olan estetik fiyatları birbirlerinden ayrı miktarlarda olacaktır.

Bu da hem estetik çeşitlerinin, hem de kullanılacak cihazlar ve malzeme miktarını değiştiren bölgelerin fiyatları artırabileceğini ya da düşürebileceğini gösterecektir.

burun estetiği

BURUN ESTETİĞİ NEDİR?

 İstanul Estetik Merkezlerinde burun estetiğinin birçok çeşidi uygulanmaktadır. Burun kemeri, burnun küçültülmesi ya da büyütülmesi, burun delikleri gibi çeşitli estetik problemlerinizde çözüm ortağıdır. Ayrıca burun kaynaklı yaşanan burun eti, sinüzit, polip gibi sağlık sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır. Burun estetiği, burnun görüntüsünden memnun olmayan bireylerin bu şikâyetini ortadan kaldırmak için yapılan işlem ya da ameliyatlardır.

Burun Estetiği Kimlere Yapılır?

 Burun estetiğinde, doğumsal ya da yaralanmaya bağlı deformiteleri dışında, ruhsal ve anotomik yapının gelişmesi beklenmelidir. Bunun için yaş kriteri on sekizdir. Operasyon önce doktor ve uzmanlarımız hasta görüşmelerinde burun şikayetleri ve ameliyat sonrası beklentilerini incelemektedir. Operasyon öncesi kötü alışkanlıklarınızı ve kan sulandırıcı ilaçları iyileşme sürecini kaliteli geçirmek için bırakmalısınız. Burun estetiğinde genellikle kapalı rinoplasti tekniği kullanılır. Yani burun ucundan girilerek kesi oluşturulur ve operasyon esnasında yeni burun şekli oluşturulur. Varsa burnunuzdaki kıkırdak yapı ve kemik ölçülerek çıkartılır. Böylece ameliyat izi engellenmiş olur. Ameliyat sonrası burnun üzerine birkaç gün kalacak şekilde bantların üzerine plastik atel yerleştirilir. Burun estetiğinde lokal ya da genel anestezi uygulanmaktadır. Operasyon birkaç saat sürebilir. Tedaviyi desteklemek için verilen ilaç ve spreyleri düzenli olarak kullanmalı ve bakımını yapmalısınız. Taburcu edildikten sonra burnunuzu kesinlikle çarpma ve darbelerden korumalısınız.

Burun Ameliyatı Kriterleri

Burun estetiği ameliyatlarında birçok önemli kriter bulunmaktadır. Hastanın sağlıklı nefes almasını bozmak, gereksiz yere burundan doku ve kıkırdak almak, burun üzerindeki deriyi almak gibi riskli durumlarla meydana gelebilir. İstanbul Estetik Merkezlerinde, burun estetik ameliyatlarında gerekli görülürse kulak burun boğaz gibi farklı bölümlerle de çalışmaktadır. Profesyonel ve güvenilir uzman ve doktorlarımızla sağlığını tehdit edecek tüm faktörlere karşı koymaya hazırız. Sizin sağlığınız ve memnuniyetiniz için varız yazımızda estetik merkezlerinin listesini sunduk.

 

 Burun Estetiği Aşamaları

Estetik denilince akla ilk gelen işlemlerden biride burun estetiği işlemidir. Burun estetiği ile burnunuzdaki beğenmediğiniz noktaları düzeltebiliyorsunuz. Bu işlem ile burun yüzün genel şekli ile orantılı hale getirilmektedir. Burun estetiği ile burunda yaşanan nefes alma veya verme sorunları ortadan kaldırılmaktadır. Yapılacak olan işlem sırasında solunum yolları da düzeltilmektedir. Naturel yani doğal bir buruna sahip olmak için burun estetiği kesin çözümlerden biridir.

Burun estetik işlemleri daha çok genel anestezi yöntemi ile yapılmaktadır. Bu nedenle hasta işlem sırasında hiçbir ağrı veya acı hissetmez. Açık veya kapalı olacak şekilde ameliyat yapılabilmektedir. Nasıl yapılacağı hastanın burun yapısına bağlıdır. Burun estetiği pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle ünlülerin burun estetikleri her zaman gündeme gelmektedir. Sizde burun estetiği ile rahatsız olduğunuz burnunuzdan kurtulabilirsiniz.

estetik ameliyat fiyatları

Burun Estetiği Öncesi

Kişinin talebi doğrultusunda uzman kişiler burunla ilgili gerekli muayeneyi yaparlar. Muayene sırasında burnun son durumu, kişinin istek ve talepleri ve yapılabilecek işlemler belirlenir. Daha sonra yüz ve burnu bir arada gösteren portre resim çekilerek bilgisayar ortamına aktarılır. Bilgisayar üzerinde yapılacak olan orantısal dengelemeler ile işlem sonrası burnun olabilecek en güzel hali belirlenir. Bu resim hasta ile paylaşılır ve son karar verilir.

 

Burun Estetiği Sonrası

Burun estetiği yaptırmak isteyenlerin en büyük endişesi operasyon sonunda ağrı veya sızı durumudur. Kişilerin burun yapısı, işlemi yapacak olan uzmanın hassasiyeti ve diğer detaylara göre bu durum değişmektedir. Ancak, tıp bilimi hem teknoloji, hem de uygulanan teknikler bakımından çok gelişmiştir. Bu nedenle eskisi gibi olmamakta ve yapılan operasyonlar sonrasında çok fazla ağrılı dönemler yaşanmamaktadır. Burun estetiği sonrasında doktorunuzun verecek olduğu ağrı kesici ve spreyleri kullanmanız gerekmektedir.

 

Burun Estetiği Ne Zaman Yapılır?

Yüz bölgesinde estetik görünümü ve işlevi açısından bizim için en önemli organımız burun olarak kabul edilmektedir. Daha rahat bir nefes alma durumunun yanında, fiziksel olarak düzgün görünmesi açısından burun estetiği ameliyatı talepleri oldukça fazladır. Doğru yerde ve doğru zamanda burun estetiği yaptırmak iyi bir tercih olsa da, dikkat edilmesi gereken daha pek çok detay da mevcuttur.

 

 Burun Tipleri

Yüz için en uygun burun tipine işin uzmanı karar vermektedir. Eski yöntemlerdeki gibi geç iyileşen, çok ağrılı geçen ve günlük hayata çok zor dönülen durumlar artık geride kalmıştır. Burun ameliyatları artık birkaç saat içerisinde tamamlanmakta, hastalar günlük yaşamına aynı gün içerisinde dönebilmektedir. Yüzde oluşan ödem şişlikleri dışında morluk neredeyse hiç olmamaktadır. 1 hafta ya da on günlük bir süre içerisinde hasta tamamen kendisini toparlar. Bu süreçte doktor kontrolleri ihmal edilmemeli ve ilk altı ay burun bölgesine bir darbe gelmemesi için dikkat edilmelidir. Ağır spor egzersizleri, yüz üstü uyuma pozisyonu ve burun kemiği ile oynama gibi davranışlar da uzmanlar tarafından önerilmez. İyileşme süreci böylelikle daha kısa sürede kendisini gösterir ve yeni burun görünümü için en net sonuç ödemler gittiğinde ortaya çıkar. İlk haftalar yüz şişlikleri yanıltabilir.

Burun bölgesinin işlevsel ve estetik düzenlemeleri için iyi bir estetik cerrahi müdahale ile memnun edici bir sonuç alınacaktır.

Bayanların kozmetik ürünleri veya bakım setleri ile geçici bir güzellik için milyonlarca parayı harcadığını biliyoruz. Kozmetikçilerde ciddi rakamları harcayan ve zamanının büyük bir çoğunluğunu geçirmekte olan bayanlar, kalıcı bir etkiye sahip olmamaktadır. Bizler de estetik sektörüne renk ve hareket katan merkezlerimiz sayesinde bayanların bu sorunlarını çözebilmek için uygun estetik fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

yüz estetiği

 HANGİ ESTETİK ÇEŞİTLERİ YAPILIYOR?

Estetik çeşitlerinin belirlenmesi, bayanların veya erkeklerin merkezlerimize yapacağı başvurular neticesinde belirlenmektedir. Bazı müşterilerimiz yüz bölgesinde, bazıları ise boyun, meme, bacak veya karın bölgelerinde estetikleri talep etmektedirler. Bunlardan bazıları ameliyatlı, bazıları ise botoks yöntemli olarak iğneli bir şekilde ve ameliyat izi olmadan gerçekleşmektedir. Her türlü estetik adımların atıldığı bu hizmetlerden faydalanmak için sizler de başvurularınızı hızlı bir biçimde yapabilirsiniz. Güvenilir ve ekonomik bir biçimde estetik uygulamalarından faydalanmak isteyenlerin, en uygun estetik çeşitlerine karar verdikten sonra memnun kalacakları hizmetleri almaya başlamalarını sağlıyoruz.

 

ESTETİK TÜRLERİ İÇİN FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR?

Ancak her estetik türünde aynı fiyatların belirtilmesi mümkün değildir. Öyle ki aynı işlemler için farklı hastalardan talep edilen farklı fiyatlar bulunmaktadır. Bunun nedeni de bölgelere ve alanların büyüklüğüne göre değişen faktörlerdir. Saç ekiminde veya burun estetiğinde yapılacak işlemler ve uygulanacak adımlar farklıdır. Bunlar da estetik türlerine göre fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bunun yanında her iki hastanın da aynı bölge için talepte bulunması halinde dahi, kullanılacak maddelerin miktarına, malzemelerin çeşidine ve uygulamanın süresine göre değişecek fiyatlar bulunmaktadır.

Bu nedenle internet üzerinden paylaşılmayan bu fiyatları, muayene öncesinde belirten merkezlerden uzak durmanız gerekmektedir.

Mutlaka estetik merkezlerini ziyaret etmeli ve yapılan muayenelerin ardından belirlenecek fiyatlara itibar etmelisiniz. Bu yönde adreslerimizin sizlere yardımcı olacağını göreceksiniz.

estetik ameliyat öncesi

Estetik Uzmanları

Vücudun birçok noktasında uygulanmakta olan estetik operasyonlarında uzman kadroların önemi bir hayli büyüktür. Aksi halde yüz, kalça, göğüs ve genital bölgelerle ilgili şikayetlerinizde çözüme kavuşmak isterken, daha büyük problemlere yol açabilirsiniz. Her birisinin işlevini eskisinden daha iyi bir şekilde yerine getireceğine garanti verilen estetik işlemlerini yaptırmadan önce uzman kadroları araştırmanız gerekmektedir. Kalıcı hasarlara neden olabilecek her türlü işlemden uzak duran, bilgili, diplomalı, eğitimli ve tecrübeli kişileri bulabileceğiniz adreslerimizi ziyaret etmenizin çok daha önemli olduğunu vurgulamak istiyoruz.

Estetik Doktorları

Estetikte uzman kadro arayanların İstanbul ve çevresinden yapacakları başvurulara hızlı bir biçimde geri dönülecektir. Ön aşamaları ve estetik uygulamalarını muhteşem bir beceri ile yapacak olan estetik doktorları için seçici olmanız dudak, burun, meme, bacak ve karın bölgelerinizde talep edeceğiniz herhangi bir estetik uygulamasında sizlere zarar vermeyecektir.

Bu güveni alabileceğiniz merkezlerimiz sayesinde estetik uygulamalarında birinci sınıf kaliteyle tanışacaksınız. Sizleri yanıltmayacak olan ve pişman olmayacağınız bu adımları estetik merkezlerimize yönelik olarak gerçekleştirdiğiniz de, kalite yönünden ve ekonomik anlamda büyük kazançları elde edebileceksiniz.

Estetik Sektörü

Ülkemizde son yıllarda estetik sektöründe güzel ve sevindirici gelişmeler yaşanmaktadır. Sizler de bu fırsatları değerlendirebilmek için sayısı her geçen gün artıyor olsa dahi, kesinlikle ünlü uzmanların bulunduğu güvenilir merkezlerden vazgeçmemelisiniz.

Estetik Fiyatları

Fiyatları, talep edeceğiniz işlemlere göre ve kısa bir muayenenin ardından belirleyecek olan ekiplerimizin, bu konuda sizlere oldukça yardımcı olabileceklerini göreceksiniz.

Estetik operasyonlarının öncesinde ve sonrasında sizleri ne gibi gelişmelerin beklediğini, her estetik çeşidi için ayrı ayrı öğrenebilmek adına elemanlarımızla görüşmelere başlayabilirsiniz.

Deneyimsiz merkezlerden uzak durmak adına güvenilir uzmanlarımızla bir araya gelebileceğiniz adreslerimize sizleri de davet etmekteyiz. Bizleri tercih ederek estetikte uzman kadrodan yana tercihlerini kullanmanız halinde hayatınızın geri kalanı için pişman olmayacağınız doğru adımları atmış olacaksınız.

meme küçültme ameliyatları

Meme Küçültme (Göğüs Estetiği) Ameliyatı

Meme dokusunda genellikle ailesel nedenlerden ötürü büyüme yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra hamilelik sırasında alınan fazla kilolar göğüs bölgesinde asimetrik büyümeye ve çatlaklara neden olur. Kadınların emzirme döneminde, göğüslerinde sarkma yaşanmaktadır. Tüm bu sorunların çözümü meme küçültme ameliyatı ile kolaylıklar çözümlenmekte. Hastaların şikayetleri doğrultusunda uygulanacak doğru teknik ve iyileşme süresinin ardından dilediğiniz göğüslere kavuşabilirsiniz. Fiziksel olarak, sırt bölgesinde ağrılara neden olan büyük meme sorunu aynı zamanda kadınların vücutlarında şekil bozukluğunda neden olmaktadır. Ameliyat sonrasında, iyileşmenin süresini hızlandırmak için dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var.

 

 Göğüs Estetiği Ameliyatı Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

-İyileşme süresinin en yoğun çalıştığı dönem ilk bir aylık süredir. Bu süre içerisinde sigara tüketiminden uzak durmalısınız. Sigara, ameliyat bölgesinde yara, kanama ve iltihap gibi istenmeyen durumlara neden olarak iyileşme süresini uzatmaktadır.

-Doktorunuzun size gönderdiği, sporcu sütyenini bir ay boyunca kullanmalısınız. Bu sırt ve kol bölgesindeki ağrılarınızı azaltarak daha rahat hareket etmenizi sağlamakta ve göğüsün şekillenmesine yardımcı olmaktadır.

-İlk bir aylık süreçte özellikle kollarınıza dikkat etmelisiniz. Ağırlık kaldırma, itme ve çekme gibi güç gerektiren tüm hareketlerden kaçınmalısınız. Meme kasının zorlanması durumunda bu bölgede kanama yaşanabilir.

-Doktorunuzun, ameliyat sonra size verdiği ilaç ve ağrı kesicileri düzenli olarak kullanmalı ve tüm kontrollerinize vaktinde gitmelisiniz.

-Ameliyat sonrası en az üç gün boyunca evde dinlemelisiniz. Genellikle ameliyatın ardından bir gün hastanede kalınmaktadır. Doktorun ihtiyaç duyduğu durumlarda bu süre uzayabilmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir